27.08.2016

Must Have: Beyaz Tişört!

Bir Tek Beyaz Tişörtüm Olsun Bana Bir Şey Olmaz!

Beyaz tişörtler gardırobumuza girdiğinden beri küçük siyah elbisenin tahtı sarsılmışa benziyor. 1920 yılında Coco Chanel’in tasarladığı ve yıllarca gardırobumuzun kurtarıcısı olan küçük siyah elbise, anide gelen arkadaş davetlerinde ve daha birçok kez hazırlıksız yakalandığımız özel gecelerde sığındığımız tek liman oldu. Yıllar geçti; farklı ülkelerde farklı kadınlar küçük siyah elbiseyi birçok kez giydi. Son yıllarda bu durum biraz değişti. Kadınlar artık tek bir parçanın arkasına sığınmak yerine, birbiriyle kolayca kombinlenebilen birkaç kurtarıcı parçaya sahip. Beyaz tişört de bunlardan biri. Uzunu, kısası, baskılısı veya baskısızı; beyaz tişörtler her şeyle kolayca kombinlenebilen vazgeçilmez parçalar haline geldi. Basic bir beyaz tişörtü etek, pantolon, jean, tayt, şort ve abartılı takılarla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Üstelik moda haftalarında da sıklıkla görmeye alıştığımız beyaz tişörtün mevsimi de yok!


Beyaz Tişörtle İşe Gidin!

Güçlükle uyandığınız bir pazartesi sabahını sendromsuz atlatmak için beyaz tişört giyin. Kombinlemek için fazla uğraşmayacağınız için uykuya biraz daha zaman ayırabilirsiniz.

Beyaz Tişörtle Pazar Kahvaltısına Gidin!

Arkadaşlarla brunch, biraz alışveriş, ardından sinema. Bana bir Pazar günü nasıl olmalı diye sorsalar, bunları söylerdim. Geç başlayan ve uzun süren Pazar günlerine en çok yakışan da bir beyaz tişört!
Beyaz Tişörtle Spor Yapın!

Kuşkusuz beyaz bir tişört spor yaparken tercih edileceklerin başında geliyor. Cool bir beyaz tişört, altına mini şortunuz ve en renkli spor ayakkabınız! Koşmaya hazırsınız!Beyaz Tişörtle Gece Dışarı Çıkın!

Kutsal Cuma! Haftanın en sevilen günü. Arkadaşlarla yemek yedikten sonra stres atmak için bir şeyler içmeye ne dersin?
Kaynak: Pinterest

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...