12.10.2014

Gardırobunuzda yenilere yer açın!

Coco Chanel

Efsanevi modacı Coco Chanel "Moda geçer stil kalır" demiş. Moda olan her şeyi satın almak bütçenize ve en önemlisi de stilinize yapacağınız en büyük kötülüklerden birisi olur. Bazı parçalar var ki hiç bir zaman modası geçmez. Bazıları ise çok hızlı yükseldiği gibi çok hızlı bir şekilde de tarihe gömülür. Yükselen trendleri stilinizden ödün vermeden kullanmak veya stilinize uyarlamak çok da zor değil aslında. Military modası var diye savaşa giden askerler gibi görünmek yerine, 
daha küçük bölgelerde örneğin çanta, ayakkabı veya kolye gibi küçük detaylarda 
kullanabilirsiniz. İşte size bu sezon stilinizden ödün vermeden gardırobunuza 
ekleyebileceğiniz yükselen trendlerden bazı örnekler.


Monokrom
Monokrom siyah ve beyazın birlikte kullanılması anlamına gelmektedir. Bu iki zıt renk her sezon kolayca kombinlenebilir olduğundan, gardırobumuzdaki kurtarıcı renklerden.

Bershka

Bershka

Koton

Koton

Michael Kors


Panço-Pelerin
Özellikle uzun boylulara çok yakışan pançolar ve pelerinler hemen hemen her şeyle kombinlenebilir. Gardırobunuza doğru renk bir panço veya pelerin eklerseniz bu sezon vazgeçilmez parçalarınızdan biri olacaktır.

Mango

Mango

Zara

Zara

Biker Bot
Bana göre biker botların hem spor hem de şık bir görüntüsü var. Etekle, dar paça kot pantolonlarla ve taytlarla giyilebilen bu trendy parçanın her modeli ayrı güzel.

Bershka

Mango

Steve Madden

Zara

Printed Colors
Desenleri oldum olası severim, özellikle de çiçek desenlerine zaafım var. Fakat dozunu iyi ayarlayamazsanız botanik bahçesi gibi dolaşmanız kaçınılmaz olur.


Bershka

Koton

Zara

Zara

Kürk
Özellikle pastel tonlardaki kürkler bu sezon çok revaçta.

Zara

Zara

Mango


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...