18.12.2014

Ofiste Cuma Rahatlığı

Pazartesiler ne kadar sendrom yaratıyorsa Cumalar da bir o kadar seviliyor. Daha çok yurtdışında uygulanan, ülkemizde de bazı şirketlerin yavaş yavaş uygulamaya koyduğu Free Friday’i ‘hafta sonuna yumuşak geçiş’ diye adlandırabiliriz. Cuma günleri, hafta içi alışık olduğumuz sıkıcı takım elbiselerden, dar etek ve gömleklerden kurtulup stilimizi özgürce yansıtabildiğimiz kutsal bir gün. Free Friday uygulamasını tamamen özgür bırakan şirketler olduğu gibi bazı kurallar çerçevesinde uygulayan şirketler de mevcut. Cuma günlerini stil gününüz ilan edin ve kendinizi en iyi şekilde ifade edebileceğiniz şık ve rahat kombinleri ofise taşıyın.

Jean Pantolon
Free Friday deyince aklına Jean pantolon gelmeyen yoktur herhalde. Bol paçalısı da dar paçalısı da hem şık hem rahat.
jean 1

jean 2

Blazer Ceket
Cuma da olsa blazer ceketimden vazgeçmem diyorsanız, hem şık hem de rahat bir görünüm için renkli blazer ceketinizi Jean, elbise, çizme veya babetlerinizle kombinleyebilirsiniz.
blazer 1blazer 2blazer 3

Elbise
Biz kadınlar için elbiseler her zaman kurtarıcı olmuştur. Cuma rahatlığını da rahat bir elbise ile taçlandırmak harika bir fikir olabilir.
elbise 1

elbise 2

Midi Etekler
Orta boy etekler kombinlenmesi en kolay etek tipi. İster stiletto, ister bootie, isterseniz spor ayakkabı ile giyin, üzerinize de tişört ya da crop top’unuzu geçirin; hazırsınız!
midi etek 1midi etek 2midi etek 3

Sneakers
Free Friday ruhunu en iyi yansıtan sanırım bir çift spor ayakkabı. Kot pantolonlar, taytlar ve eteklerle birleşince müthiş görünüyor. Sizin şirkette renkli spor ayakkabıya izin yoksa, hemen bir çift siyah sneakers edinin o halde.
sneakers 1

sneakers 2

sneakers 3

Ekose
Bu yılın yükselen trendlerinden ekoseyi ofise taşıyın. Bu asla eskimeyen ve modası geçmeyen deseni gömleğinizde, pantolon ve eteğinizde, şalınızda ve montunuzda kullanabilirsiniz.
ekose 1ekose 2ekose 3


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...