17.12.2014

Pırlantanızı Online Satın Alın: erospirlanta.com


Merhaba!

Bugün size harika bir öneriyle geldim. 
Konumuz kadınların kalp atışlarını hızlandıran, erkeklere de bir oh çektiren cinsten.Pırlantaları sevmeyen kadın yoktur herhalde. Özellikle de biz kadınlar arasında sevgiliden veya eşden gelen bir pırlanta yüzük varsa, bütün parmaklar ortaya doğru uzatılır ve yan gözle hangisinin taşı daha büyük diye bakılır. O taşın büyüklüğü erkeğin kadına duyduğu sevginin büyüklüğüyle eş değerdir adeta.

Düğün veya evlenme teklifi öncesi erkekler kuyumcu kuyumcu dolaşıp yüzük seçme işinden sıkılırlar ve bir an önce olsun bitsine getirmek için ilk gördükleri yüzüğü satın alırlar. Kadınlar için ise birbirinden güzel ve pırıl pırıl parlayan yüzükleri denemek adeta bir terapi. Erkekleri bu sıkıntılı işten kurtaracak, kadınları ise saatlerce ekran başında tutacak bir önerim var; erospirlanta.com


Geniş Ürün Yelpazesi

Eros Pırlanta, Türkiye’nin en büyük online pırlanta mağazası. Ürün gamında pırlanta tektaş, yüzük, kolye, küpe, bilezik ve değerli taşlardan oluşan setler mevcut. Ürün gamı bu kadar genişken ne alacağınıza karar vermek epey zor. Ama bunun için de bir çözüm üretmişler. Eğer kararsız kaldıysanız, kişiye özel online pırlanta danışmanı ile anında iletişime geçebiliyor ve yardım alabiliyorsunuz.

Hızlı Teslimat ve Değişim Garantisi

Yüzük ölçünüzü bile alabildiğiniz erospirlanta.com, pırlanta ürünlerde 30 gün içerisinde iade garantisi, 1 yıl içerisinde değişim garantisi veriyor. Ayrıca Türkiye’nin her yerine 1,5 günde teslimat yapıldığı için yüzüğünüze kavuşmak için haftalarca beklemek zorunda kalmıyorsunuz.

Satın Alan Müşteriler Memnun

İnternet üzerinden giyim, ayakkabı, kozmetik ve benzeri alışverişlerimizi yapmaya çok alıştık. Ama pırlanta gibi değerli ve pahalı bir şeyi dokunmadan, hissetmeden sadece görerek almak size iyi bir fikir gibi gelmiyorsa müşteri yorumlarını okuyarak içinizi biraz olsun ferahlatabilirsiniz.

Şu sıralar sitede yılbaşı indirimi de var. Sevgilinize veya eşinize yılbaşında ne hediye alacağınıza karar veremediyseniz, bu indirimi kaçırmayın bence.

Online Düğün Planlayıcınız

Eros Pırlanta’nın yaratıcısı olduğu online evlilik ve düğün rehberinde, düğün öncesi ve sonrasında aradığınız tüm soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. evlilik.erospirlanta.com’da evlilik teklifi fikirlerinden bekarlığa vedaya, kuaförlerden düğüne, balayından gelin çiçeğine ve daha bir çok öneri mevcut.


Düğün planlamak zor ve zahmetli iş diyenler bence bir daha düşünsün Resmen yerimizden kalkmadan yüzük seçip, düğün planlayabiliyoruz. Evlenmeye niyeti olmayanları bile cezbeder bu fikir. Sanırım ben düğün günüme kadar her şeyi yerimden kalkmadan erospirlanta.com ve evlilik.erospirlanta.com’dan yapacağım. 
Düğüne de online bağlanıp evet derim artık J


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...